HONDA CIVIC EJ9 1.4 i projekts ABC Race

Latvijā ir izveidots ABC Race kluba šosejas seriāls, kura mērķis ir radīt regulāru braukšanas iespēju braukt gribētājiem, samazinot piedalīšanās izmaksas tā dalībniekiem.
Mēs arī esam uzsākuši savas automašīnas Honda Civic 1.4i pārbūves procesu paralēli pārējiem darbiem, kur tiek uzstādīti drošības karkasi citām sacensību dalībnieku automašīnām. Ja arī Jums ir vēlme piedalīties un nepieciešams tehniskais risinājums automašīnas sagatavošanai, tad mēs varam palīdzēt.
Kā jau katrā ģimenē, kur aug mazi puikas un iepriekšējās paaudzes ir saistītas ar autosportu, rodas interese par automašīnām, autosportu un tām saistītajām lietām. Lai jaunā paaudze varētu sākt mācīties braukt droši, tad šo mašīnu izmantosim arī pirmo braukšanas soļu apgūšanai. Priecē arī tas, ka jaunā paaudze pati iesaistās ar savam rokām, lai darbs ritētu raitāk un ātrāk varētu sēsties pie stūres. 
Šajā sadaļā ar bildēm centīsimies parādīt auto pārvērtības no ielas automašīnas ar ko ikdienā onkulis brauca uz darbu līdz vienkāršai sporta automašīnai.

Salons izjaukts.... tālāk sekoja drošības karkasa uzstādīšanaPēc drošības karkasa uzstādīšanas veicām salona krāsošanu tādā pašā krāsā kā automašīna.